. . .
Moonriver logo

Moonriver

MOVR
41,62 +10,89%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
376 313 957
Wolumen
55 565 302
Ilość w obiegu
9 038 166
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Moonriver służy jako „CanaryNet” projektu Moonbeam, ale również jako eksperymentalna sieć prowadzona przez społeczność i to właśnie społeczność zdecyduje, w którą stronę projekt się rozwinie. Moonriver jest platformą smart kontraktów, projektem Layer 1 takim jak np. Ethereum, który działa w ekosystemie Kusama.

Moonriver jest w pełni kompatybilny z EVM, czyli po prostu z Ethereum co ułatwia korzystanie z popularnych narzędzi programistycznych do budowania lub ponownego wdrażania projektów napisanych w języku Solidity.

Moonriver zapewnia najłatwiejsze możliwe przejście ze środowiska Ethereum do Kusama, na które składają się minimalne zmiany, które nie wymagają przepisywania kodu.

Oprócz tego projekt będzie służył jako środowisko testowe dla Moonbeam. Wszystkie zmiany, jakie będą implementowane w projekcie, najpierw będą testowane na Moonriver.

Token MOVR ma kluczowe znaczenie dla projektu tak jak dla każdej platformy smart kontraktów. Oprócz podstawowej możliwości przesyłania wartości MOVR będzie służył do opłat i ich pomiaru podobnie jak Ether, będzie zachęcał i nagradzał węzły do udziału w sieci, a także będzie służył do zarządzania.

Giełdy
Portfele mobilne
Portfele - Rozszerzenia Przeglądarki
Popularne