. . .
Ledger Nano X

Ledger Nano X

Portfel sprzętowy

Uważaj na ataki phishingowe, Ledger nigdy nie poprosi o 24 słowa twojej frazy odzyskiwania. Nigdy ich nie udostępniaj! Aplikację Ledger Live pobieraj TYLKO z oficjalnej strony ledger.com.

Ledger to portfel kryptowalut w formie fizycznego nośnika. Seria wielowalutowych portfeli służy do bezpiecznego przechowywania prywatnych kluczy kryptowalut w trybie offline. Produkty marki Ledger mają pewną przewagę nad klasycznymi portfelami online, ponieważ cyberprzestępcom trudniej jest dokonać ataku hakerskiego na tego typu urządzenie, a wręcz, jest to niemożliwe.

Jest to jeden z dwóch certyfikowanych portfeli sprzętowych na rynku. Ledger posiada certyfikat francuskiej agencji cyberbezpieczeństwa, ANSSI.

Wśród modeli z asortymentu Ledger, warto wyróżnić Ledger Nano S oraz Nano X. Te portfele kryptowalut to urządzenia USB, które wyglądem przypominają pendrive’a.

Urządzenie do przechowywania kryptowalut w połączeniu z aplikacją Ledger Live to bardzo dobre rozwiązanie. Zapewnia bowiem zwiększone bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z własnych zasobów krypto.

Ledger Nano X w przeciwieństwie do prostego Nano S pozwala na połączenie się z aplikacją Ledger na smartfonie dzięki Bluetooth, a także pozwala na instalację nawet 100 aplikacji na jednym portfelu (w porównaniu do około 3-6 na Nano S).

Ledger Nano X posiada także baterię, która wytrzymuje do 8 godzin w trybie czuwania.

Wymiary 72mm x 18.6mm x 11.75mm

Waga 34g

Koszt: 536 zł

Wsparcie tokenów: ERC20, ERC721, TRC10, TRC20, BEP2, NEP5, SOL

Nie każdą kryptowalutą można zarządzać przez aplikację Ledger Live. Jak zarządać kryptowalutami nie wspieranymi przez Ledger Live sprawdź tutaj.

Wspierane kryptowaluty
Producent
Popularne