. . .
Ledger Nano S

Ledger Nano S

Portfel sprzętowy

Uważaj na ataki phishingowe, Ledger nigdy nie poprosi o 24 słowa twojej frazy odzyskiwania. Nigdy ich nie udostępniaj! Aplikację Ledger Live pobieraj TYLKO z oficjalnej strony ledger.com.

Ledger to portfel kryptowalut w formie fizycznego nośnika. Seria wielowalutowych portfeli służy do bezpiecznego przechowywania prywatnych kluczy kryptowalut w trybie offline. Produkty marki Ledger mają pewną przewagę nad klasycznymi portfelami online, ponieważ cyberprzestępcom trudniej jest dokonać ataku hakerskiego na tego typu urządzenie, a wręcz, jest to niemożliwe.

Jest to jeden z dwóch certyfikowanych portfeli sprzętowych na rynku. Ledger posiada certyfikat francuskiej agencji cyberbezpieczeństwa, ANSSI.

Wśród modeli z asortymentu Ledger, warto wyróżnić Ledger Nano S oraz Nano X. Te portfele kryptowalut to urządzenia USB, które wyglądem przypominają pendrive’a.

Czy warto kupić portfel Ledger Nano S? Zdecydowanie tak. Urządzenia do przechowywania kryptowalut w połączeniu z aplikacją Ledger Live to bardzo dobre rozwiązanie. Zapewnia bowiem zwiększone bezpieczeństwo i prywatność podczas korzystania z własnych zasobów krypto.

Ledger Nano S pozwala na instalację od 3 do 6 aplikacji, w zależności od ich rozmiaru i działa tylko po podłączeniu do komputera (nie posiada baterii).

Wymiary 56.95mm x 17.4mm x 9.1mm

Waga 16.2g

Koszt: 266 zł

Wsparcie tokenów: ERC20, ERC721, TRC10, TRC20, BEP2, NEP5, SOL

Nie każdą kryptowalutą można zarządzać przez aplikację Ledger Live. Jak zarządać kryptowalutami nie wspieranymi przez Ledger Live sprawdź tutaj.

Wspierane kryptowaluty
Producent
Popularne