. . .

Lazio Fan Token wystartuje na Binance Launchpad

Rafał   2021-10-14 07:09

Binance zapowiedziało 22 projekt na swojej platformie startowej Binance Launchpad. Po raz kolejny oferowanymi tokeami są tokeny fanowskie, tym razem włoskiego zespołu Lazio.

Lazio - Roma
Zdjęcie: www.sslazio.it/en/news/photo-gallery

Lazio Fan Token (LAZIO) to natywny token użytkowy BEP-20 stworzony, aby zrewolucjonizować wrażenia fanów dla wszystkich kibiców S.S. Lazio. Token umożliwia fanom angażowanie się w klub na wiele sposobów. Użytkownicy mogą wpływać na decyzje klubowe dzięki wyłącznym prawom do głosowania, uzyskiwać dostęp do cyfrowych kolekcji i NFT.

S.S. Lazio, to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich klubów piłkarskich. S.S. Lazio z siedzibą w Rzymie gra w Serie A i spędził większość swojej historii w najwyższej klasie rozgrywkowej włoskiego futbolu. Lazio było dwukrotnie mistrzem Włoch i siedem razy wygrało Coppa Italia, trzykrotnie Supercoppa Italiana oraz raz Puchar Zdobywców Pucharów UEFA i Superpuchar UEFA.

Wcześniej Binance oferowało już między innymi tokeny zespołów AC Milan, FC Barcelona, czy PSG, które zapłaciło nawet Messiemu część wynagrodzenia w tokenach PSG.

Szczegóły sprzedaży tokenów LAZIO:

 • Nazwa tokena: Lazio Fan Token (LAZIO)
  Hard Cap: 4 000 000 USD
  Hard Cap na użytkownika: 20 000 USD (20 000 LAZIO)
  Całkowita podaż tokenów: 40 000 000 LAZIO
  Całkowita liczba tokenów przydzielonych do Binance Launchpad: 10% - 4 000 000 LAZIO 
  Cena tokena sprzedaży publicznej: 1 LAZIO = 1 USD (cena w BNB zostanie ustalona przed subskrypcją)

Jak brać udział w sprzedaży?

Platforma startowa Binance oferuje tokeny w formacie subskrypcji. Należy trzymać BNB na koncie giełdowym Binance i być zweryfikowanym użytkownikiem.

Binance będzie rejestrować salda BNB użytkowników przez 7 dni od 14 do 21 października 00:00 (UTC). Ostateczna kwota możliwa do zgłoszenia BNB dla każdego użytkownika zostanie określona jako średnia z 7 dni. 

Zgłoszone BNB określają twoją część w puli, nie to ile wydajesz! Na przykład, jeśli możesz zgłosić 10 BNB i je zgłosisz, w związku z innymi użytkownikami możesz być uprawniony do zakupu tokenów LAZIO za 5 USD i tyle zostanie pobrane z twoje konta BNB.

Do tej pory mimo niskich oferowanych alokacji radziły sobie one świetnie. Ostatnia sprzedaż przyniosła 7000% z otrzymanej alokacji (nie z całej zadeklarowanej kwoty).

Więcej szczegółów na temat tego formatu na stronie Binance.

Jeśli jeszcze nie masz konta na giełdzie Binance, link do rejestracji, który pomaga nam funkcjonować znajdziesz na profilu giełdy na Blokpres.

Binance sponsorem Lazio

S.S. Lazio S.p.A. ogłosiło również podpisanie umowy partnerskiej z Binance, która zostaje nowym Sponsorem na koszulkach. Podpisano 2-letnią umowę z możliwością przedłużenia o rok o łącznej wartości nawet 30 milionów euro.

Marka Binance zadebiutuje na koszulce Lazio i we wszystkich działaniach komunikacyjnych począwszy od kolejnego meczu u siebie Lazio – Inter.

Popularne