. . .
Jaxx Liberty

Jaxx Liberty

Portfel wieloplatformowy

Portfel Jaxx Liberty dostępny jest jako aplikacja na urządzenia z systemem Andoid oraz iOS. Funkcjonuje również program komputerowy dla systemów operacyjnych Windows, MacOS, a także Linux. Co ciekawe, istnieje jeszcze rozszerzenie Jaxx Liberty dla przeglądarki Google Chrome. 

Jaxx Liberty jest rozbudowanym i wieloplatformowym portfelem blockchainowym, wykreowanym w 2014 roku przez współzałożyciela Ethereum, Anthony’ego Di Iorio. Jaxx Liberty daje możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut przy pomocy innych aktywów cyfrowych. Bezproblemowa konwersja odbywa się z poziomu samego portfela. Użytkownicy Jaxx Liberty mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi, zaś sama firma nie posiada żadnego dostępu do ich finansów.

Platforma Jaxx Liberty łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, które poszukiwane są przez inwestorów. Usługa umożliwia dostęp do zarządzania ponad 90 kryptowalutami. Przy czym bez trudu można podłączyć się do zewnętrznych giełd w celu gromadzenia aktywów w jednym miejscu. Jaxx Liberty pozwala również na podglądanie historii zmian na rynkach kryptowalut. Umożliwia to podstawową analizę aktualnych trendów.

Korzystanie z portfela Jaxx Liberty ma jeszcze jedną zaletę. Jest nią codzienne otrzymywanie najważniejszych informacji dotyczących blockchainów. Co więcej, bardzo rozbudowana jest społeczność skupiona wokół działalności platformy i portfela kryptowalut.

Wspierane kryptowaluty
Popularne