. . .
Interchain Foundation

Interchain Foundation

Badania & Rozwój

Interchain Foundation to pochodząca ze Szwajcarii fundacja, związana z rozwojem technologii świata zdecentralizowanego. U podstaw jej działalności leży wiara w budowę skalowalnej, bezpiecznej i zdecentralizowanej przyszłości. Firma wierzy, że ekonomiczne sieci oparte na otwartym kodzie źródłowym oraz kryptografii są kluczem do stworzenia nowej światowej gospodarki. Interchain skupia się na wymiennej technologii blockchainowej w sieci Cosmos.

Wśród podstawowych wartości, jakie przyświecają członkom grupy Interchain, można wymienić otwartość, wolność, bezpieczeństwo i równowagę. Misją fundacji jest badać, rozwijać i promować zdecentralizowane i otwarte technologie, takie jak Cosmos. Sama firma bierze udział w procesach badawczych i rozwojowych, a także wspiera stronę społeczną i komunikacyjną projektów. 

Choć wspiera głównie projekt Cosmos, Interchain Foundation dotuje także ponad 50 innych działalności. Fundacja nie kończy współpracy z firmami na zebraniu środków na ich działalność. Eksperci z grupy są w stanie pomagać również w trakcie tworzenia danego produktu. Szczególnie, jeśli dana technologia ma szerokie zastosowanie i może opierać się na bezpiecznym ekosystemie Cosmos.

Oprócz wsparcia rozwoju technologii, Interchain Foundation skupia swoją uwagę również na aspekcie socjalnym. Celem takich działań jest szerzenie świadomości ludzi na temat świata zdecentralizowanego.

Wspierane kryptowaluty
Zespół
Jae Kwon
Założyciel Cosmos i Tendermint & Prezes Interchain Foundation
Ethan Buchman
Współzałożyciel Cosmos i Tendermint & Wiceprezes Interchain Foundation
Popularne