. . .
HTX

HTX

Giełda kryptowalut

HTX (dawniej Huobi) to jedna z najważniejszych azjatyckich giełda kryptowalut. Założona została w 2013 roku w Chinach, lecz obecnie zarejestrowana jest na Seszelach. Odkąd w 2017 roku władza Chin zabroniła handlu Bitcoinem, firma Huobi na stałe przeniosła swoją działalność poza granice kraju. Obecnie siedziby przedsiębiorstwa znajdują się w Hong Kongu, Korei Południowej, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Giełda kryptowalut ujawniła na koniec 2020 roku ponad 2,6 biliona skumulowanych wolumenów obrotu, co czyni HTX jednym z kluczowych graczy na światowym rynku kryptowalut.

Handel kryptowalutami za pośrednictwem giełdy HTX okraszony jest wieloma zaletami. Obecna liczba aktywów na giełdzie wynosi ponad 370. Platforma handlowa umożliwia całodobowy dostęp do usług, 7 dni w tygodniu. 

Najważniejsze cechy giełdy HTX:

  • Kupno, sprzedaż, wymiana. Handel kryptowalutami w ramach giełdy odbywa się za pomocą szybkich transakcji lub OTC. Można też szybko zakupić interesujące nas waluty za pomocą karty kredytowej lub rynku P2P.

  • Pożyczki. Szybkie, gwarantowane i dostępne od ręki. Wystarczy posiadać zabezpieczenie.

  • Huobi Global Ecosystem Fund. Specjalny fundusz firmy HTX powstał w celu inwestowania w firmy i budowania bliskich relacji w przestrzeni blockchain.

  • Huobi Token. Posiadacze tokenów HT cieszą się ze specjalnych benefitów.
Wspierane kryptowaluty
Popularne