. . .

Gemini to licencjonowana giełda, umożliwiająca inwestorom kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie kryptowalut. Handlowanie w ramach platformy odbywa się niezwykle sprawnie i szybko. Wszystkie operacje w ramach Gemini mają miejsce w sposób regulowany, bezpieczny i zgodny z przepisami prawa. Firma Gemini została założona w 2014 roku przez braci Camerona i Tylera Winklevossów. Regularnie poddawana jest audytom i sprawdzana jest pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa przez nowojorski Departament Usług Finansowych.

Platforma Gemini udostępnia ciekawe narzędzia zarówno dla początkujących inwestorów, jak i aktywnych graczy. Dzięki nim każdy może zmaksymalizować swoje zyski na giełdzie kryptowalut. Wszystkie przechowywane w portfelu Gemini aktywa są automatycznie ubezpieczane. Platforma używa najnowocześniejszych metod szyfrowania i uwierzytelniania dwuskładnikowego. Wszystko po to, by inwestycje klientów były bezpieczne.

Najlepsze cechy platformy Gemini:

  • Gemini Earn. Funkcja dodatkowa, podłączona do konta inwestycyjnego na giełdzie Gemini. Dzięki niej można zyskać nawet 7,4% na odsetkach od handlu kryptowalutami.

  • Karta Gemini. Nowość na rynku. Usługa, która zapewni zwrot w wysokości do 3% w formie Bitcoina lub innej waluty przy każdej transakcji sfinalizowanej kartą.

  • Gemini dollar. Uregulowany stablecoin, zaprojektowany z myślą o skalowalności i użyteczności, zabezpieczony 1:1 dolarem.

  • Cryptopedia. Baza wiedzy na temat kryptowalut.
Wspierane kryptowaluty
Zespół
Cameron Winklevoss
Współzałożyciel Gemini
Popularne