. . .
Fearless Wallet

Fearless Wallet

Portfel mobilny Kusama & Polkadot

Aplikacja mobilna Fearless Wallet jest niepowierniczym i otwartym źródłowo portfelem przeznaczonym dla sieci Polkadot i Kusama. Świetnie zaprojektowany i banalnie prosty w obsłudze oprócz standardowego wysyłania transakcji, pozwala na staking i udział w corwdloans.

Celem Fearless Wallet jest radykalne rozszerzenie dostępu do zdecentralizowanych finansów (DeFi) Kusama i Polkadot, dzięki czemu złożone funkcje będą znacznie łatwiejsze w użyciu i zrozumieniu.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu algorytmowi możemy bardzo łatwo wyciągać maksimum ze stakingu, który automatycznie wybierze najlepszych walidatorów i skapitalizuje nasze nagrody, czyli doda je ponownie do stakingu co pozwoli na większe zyski.

portfel Fearlessźródło

Portfel pozwala generację nowych lub import już istniejących kont obu sieci. Można dodawać i zarządzać wieloma kontami. 

Podczas procesu tworzenia konta aplikacja generuje frazę seed na naszym telefonie i tylko my mamy do niej dostęp. Portfel jest zabezpieczony PINem i jeśli telefon posiada taką funkcję odciskiem palca. W przypadku zgubienia telefonu lub PINu fraza seed pozwoli nam odzyskać dostęp do portfela.

Portfel Fearless został stworzony przez SORAMITSU przy wsparciu skarbca Kusama. SORAMITSU to japońska firma technologiczna dostarczająca rozwiązania oparte o blockchain dla przedsiębiorstw, uniwersytetów i rządów.

Wspierane kryptowaluty
Popularne