. . .
Exodus

Exodus

Portfel wieloplatformowy

Exodus to portfele kryptowalut dostępne w kilku wersjach. Istnieje aplikacja komputerowa, która zapewnia możliwość zabezpieczenia, zarządzania i wymiany kryptowalut. Wszystkie te elementy funkcjonują w ramach bardzo przyjaznego interfejsu. Program pozwala na współpracę z ponad 125 kryptowalutami. Wymiana cyfrowych aktywów możliwa jest całodobowo i zajmuje dosłownie kilka sekund.

Istnieje również mobilna wersja aplikacji Exodus. Portfel kryptowalut na urządzenia przenośne można zintegrować z programem komputerowym. Zapewnia to bezproblemowy przepływ danych w ramach jednego wspólnego portfela. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Exodus jest też oprogramowaniem, wykorzystywanym przez sprzętowe portfele kryptowalut marki Trezor. Te przenośne urządzenia pozwalają na bezpieczne przechowywanie swoich prywatnych kluczy, a także łatwą wymianę, wysyłanie i odbieranie kryptowalut. Wystarczy sparować urządzenie Trezor z systemem Exodus, by umożliwić im współpracę.

System Exodus został zaprojektowany specjalnie z myślą o inwestorach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z giełdami kryptowalut. Portfele Exodus pomija wszelkie złożone szczegóły, podczas gdy wymiana zasobów odbywa się „za kulisami” w ciągu paru sekund.

Warto również dodać, że portfele Exodus pozwalają na  staking. Pasywny przychód przy pomocy aplikacji marki Exodus działa bez najmniejszych kłopotów. Staking jest częścią stale rozbudowywanej oferty dodatkowej, która przyciąga coraz więcej inwestorów do używania portfeli kryptowalut Exodus.

Wspierane kryptowaluty
Popularne