. . .
Everstake

Everstake

Staking

Everstake to zaawansowana i prężnie rozwijająca się platforma, umożliwiająca użytkownikom staking kryptowalut. Usługa uruchomiona została przez zespół entuzjastów łańcuchów bloków, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży informatycznej i finansowej. 

Everstake jest profesjonalnym walidatorem, do którego użytkownicy mogą oddelegować swoje tokeny i zarabiać. Firma korzysta z najnowszych technologii. Wysoce wydajne serwery, szerokopasmowe kanały i zaawansowana topologia sieci pozwalają na bardzo szybkie generowanie nowych bloków.

Obecnie w ofercie Everstake dostępnych jest 27 projektów, w tym Polkadot, Tezos, Near, Kusama czy ETH 2.0. Firma stale pracuje nad poszerzaniem swoich usług, a zgodnie z zapowiedzią, już niedługo w Everstake powinno pojawić się 6 kolejnych cyfrowych monet.

Na stronie internetowej usługi dostępny jest bardzo przejrzysty poradnik dla początkujących, którzy chcą zarobić od 5 do 20% rocznie na najlepszych projektach. Dzięki obszernym artykułom, a także całodobowej obsłudze klienta, korzystanie z usług Everstake przebiega naprawdę sprawnie i łatwo.

Wspierane kryptowaluty
Popularne