. . .

Ekosystem Shiba Inu rozszerzy się o nowe tokeny

Rafał avatar
Rafał   2022-07-07 13:16

Popularny memcoin Shiba Inu planuje rozszerzenie swojego ekosystemu o nowy zdecentralizowany stablecoin SHI oraz nowy token TREAT.

Shiba Inu

Główny deweloper Shiba Inu o pseudonimie Shytoshi Kusama ogłosił plany na przyszłość memcoina, ogłaszając uruchomienie stablecoina dla ekosystemu SHIB o nazwie SHI, tokena TREAT oraz kolekcjonerskiej gry karcianej.

Szczegóły najnowszego stablecoina od Shiba Inu nie są jeszcze znane, natomiast według artykułu ma być to eksperymentalny protokół, który nie powieli błędów poprzedników, którzy skończyli niezbyt dobrze. Shytoshi Kusama skomentował los innych stablecoinów następująco:

*Puf* HAU!

Mimo dość żartobliwego tonu, jaki jest utrzymywany przez Shiba Inu, wydaje się, że projekt robi więcej, aby się rozwijać niż wiele "poważnych" przedsięwzięć. Dobrą informacją dla fanów rywala Doge jest to, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem SHI pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Drugi token stanowiący część ekosystemu Shiba Inu to TREAT, który ma posłużyć jako nagroda dla społeczności w Shibarium, rozwiązaniu L2, które ma ruszyć już niedługo.

Oprócz tego TREAT ma służyć jako token w Metaverse Shiba, blockchainowej wersji gry Shiba Collectible Card Game, a także ma pomóc w zapewnieniu równowagi SHI. Według programisty TREAT przyniesie znaczne korzyści obecnym posiadaczom tokenów ekosystemu SHIB, a tokenomika nie zawiedzie.

Na koniec zapowiedzi przyszłych produktów i wydarzeń Shytoshi Kusama krótko skomentował najnowszą produkcję Playside i Shiba Games, które ciężko pracowały, aby stworzyć najlepszą kolekcjonerską grę karcianą na świecie:

To jest dosłownie niesamowite, miałem zamiar opublikować informacje na ten temat, ale [gra] zasługuje na swój własny post, więc czekajcie na ujawnienia kart i wiele więcej, gdy zaczniemy testować i przygotować się do uruchomienia tego niesamowitego projektu!

 

Popularne