. . .

Do końca grudnia Nexo rozdaje $25 nowym użytkownikom

Rafał   2021-11-07 20:05

Platforma finansowa Nexo rozdaje $25 w BTC dla nowych użytkowników, którzy zweryfikują swoje konto i zasilą je co najmniej $100. Promocja dotyczy kont zakładanych z linków afiliacyjnych.

platforma NEXO

Platforma finansowa Nexo jest jedną z największych na rynku i pozwala na uzyskiwanie dochodu pasywnego ze zdeponowanych na nią środków, aż do 12% rocznie, łatwej wymiany tokenów dzięki wbudowanej giełdzie, a także wzięcie pożyczki pod zastaw kryptowalut. Pożyczka jest przelewana bezpośrednio na konto lub w postaci stablecoinów.

Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta na Nexo, a także dla polecających i trwa od 4 listopada do 31 grudnia.

Każdy, kto zarejestruje się z linku afiliacyjnego, przejdzie zaawansowaną weryfikację oraz wpłaci równowartość 100 USD lub więcej dowolnego aktywa cyfrowego obsługiwanego na platformie Nexo otrzyma 25 USD. Każdy użytkownik, który spełni wymagania oraz jego polecający otrzyma nagrodę w ciągu 30 dni.

Każda osoba, musi przesłać i trzymać na swoim koncie co najmniej 100 USD wartości dowolnego aktywa przez co najmniej 30 dni.

Oczywiście każdy z zainteresowanych może utworzyć konto z linku afiliacyjnego Blokpres, który uprawnia do otrzymania $25 po spełnieniu warunków. Zgodnie z zasadami my również otrzymamy $25 za każdą osobę, która się zarejestruje i spełni wymagania.

Równowartość zaledwie $100 wpłaty sprawia, że promocja jest jedną z najlepszych na rynku i oferuje aż 25% zysku od minimalnej wymaganej wpłaty. Dodatkowo każdy może zapraszać przyjaciół do wzięcia udziału w promocji. Liczba możliwych zaproszeń jest nieograniczona.

Trzeba pamiętać, że zaawansowana weryfikacja wiąże się z przejściem pełnej procedury KYC.

Nexo jest sprawdzoną i działającą od wielu lat uregulowaną platformą, a natywny jej token NEXO znajduje się w czołowej setce kryptowalut.

Osobiście z niej korzystam, zarówno do zarabiania, jak i do pożyczania i choć nie mogę udzielić porady inwestycyjnej, Nexo jest zdecydowanie jednym z liderów scentralizowanych platform kryptowalutowych.

Więcej szczegółów na stronie pomocy Nexo oraz na stronie promocji.

Popularne