. . .
Cryptosteel Cassette

Cryptosteel Cassette

Stalowa kasetka na frazę seed

Cryptosteel Cassette był pierwszym rozwiązaniem dla bezpiecznego przechowywania fraz seed zaproponowanym przez producenta Cryptosteel. Co więcej, było to pierwsze metalowe urządzenie do przechowywania kopii zapasowych na rynku.

Produkt powstał z myślą o bezpiecznym przechowywaniu danych alfanumerycznych o długości do 96 znaków. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, użytkownik sprzętu nie potrzebuje wykorzystywać specjalistycznych narzędzi czy angażować osób trzecich.

Każdy model produktu Cassette posiada własny zestaw płytek z najwyższej klasy stali nierdzewnej. 

Klasyczny i minimalistyczny projekt Kasetki Cryptosteel sprawia, że narzędzie jest niezwykle lekkie i wygodne w użyciu. Jednocześnie pozostaje odporny na negatywne skutki zalania, wstrząsów i wysokich temperatur.

Kody i hasła kompletuje się własnoręcznie przy użyciu dostarczonych znaków. Można w łatwy sposób przechowywać do 96 znaków poufnych danych, przy jednoczesnym zagwarantowaniu prywatności i bezpieczeństwa. 

Fraza seed potrzebna do odzyskiwania portfela oparta jest na standardzie BIP39, która pozwala na wykorzystanie ciągu wyrazów w języku angielskim. Specyfikacja tego standardu pozwala na wprowadzenie tylko 4 pierwszych znaków do kasetki co pozwala na odzyskanie dowolnego portfela zabezpieczonego 24 wyrazami lub mniej.

Kasetka Cryptosteel

Specyfikacja:

  • Wymiary kasetki: 106x60x6 mm
  • Kaseta i płytki wykonane ze stali AISI 304
  • Płytki składają się ze wszystkich wielkich liter alfabetu łacińskiego (od A-Z)

Zawartość opakowania:

  • 1 x kasetka Cryptosteel
  • 1 x zestaw liter (ok. 800 płytek)

Cena: €133

Popularne