. . .

CoinList ogłasza sprzedaż tokenów gry Guild of Guardians

Rafał   2021-10-29 10:43

Platforma CoinList otworzyła możliwość rejestracji do sprzedaży tokenów Guild of Guardians, jednej z bardziej oczekiwanych gier NFT. Sprzedaż odbędzie się 10 listopada.

Guild of Guardians token

Guild of Guardians to mobilna, wieloosobowa, gra fantasy RPG, w której gracze budują drużynę Strażników i rywalizują w gildii, aby zdobywać epickie nagrody.

Wizją Guild of Guardians jest zbudowanie najpopularniejszej na świecie gry RPG, w której miliony graczy mogą zamienić swoją pasję do gier w realne aktywa w postaci NFT. Guild of Guardians ma na celu zrewolucjonizować branżę gier i zbudować przyszłość opartą o play to earn.

Gra znalazła się na naszej liście 5 najbardziej oczekiwanych gier NFT 2022 roku. Wspiera ją mnóstwo znanych firm z Coinbase, Galaxy Digital i Ubisoft na czele.

nft2022

CoinList jest regulowaną platformą, która pozwala handlować kryptowalutami i brać udział w przedsprzedażach. Na CoinList można było zakupić  między innymi NEAR, FLOW, czy SOL.

Zapisy do wzięcia udziału w sprzedaży Guild of Guardians na platformie CoinList już trwają. Ostateczny termin rejestracji upływa 7 listopada o 23:59 UTC, czyli o 1:59 w Polsce. Sprzedaż opcji 1 odbędzie się 10 listopada o 18:00 UTC, czyli o 20:00 czasu polskiego. Opcja 2 odbędzie się niecałe 6 godzin później.

Możliwe są 2 opcje zakupu, pierwsza opcja pozwala niemal od razu otrzymać 50% zakupionych tokenów. Druga opcja oferuje tańsze tokeny, ale w zamian za roczną blokadę:

Opcja 1:

  • Cena: 0,10 USD
  • Min./maks. udział: 100 USD - 500 USD
  • Blokada: 50% kwoty zakupu będzie dostępne około 21 grudnia 2021 r., pozostałe 50% około 10 listopada 2022 r.
  • Oferowane tokeny: 40 mln 

Opcja 2:

  • Cena: 0,075 USD
  • Min./maks. udział: 100 USD - 500 USD
  • Blokada: 12 miesięcy, wypuszczenie tokenów około 10 listopada 2022 r.
  • Oferowane tokeny: 20 mln 

Do zakupu można wykorzystać USDC, USDT, BTC i ETH. Na CoinList zostanie zaoferowane 6% podaży tokena GOG.

Jak kupić?

Aby zakupić tokeny GOG trzeba przede wszystkim utworzyć konto na CoinList, oraz przejść weryfikację KYC (Możesz zarejestrować się z naszego linku, nic nie tracisz a po zakupie lub sprzedaży o wartości 100 USD w jednej transakcji otrzymasz 10 USD w BTC z puli $20k miesięcznie)

Następnie należy zarejestrować się na stronie oferty w wybranej opcji. Proces rejestracji jest prosty, jednak wymaga przebrnięcia przez quiz. Bardzo ważne aby każdy sam sobie z nim poradził i zrozumiał zasady jakie rządzą sprzedażą, jeśli jednak potrzebujesz pomocy z jakimś pytaniem odezwij się na Twitterze Blokpres pod postem z tym newsem.

Zapisanie się do sprzedaży nie oznacza automatycznego udziału! Należy pojawić się w poczekalni w dniu sprzedaży. W momencie jej rozpoczęcia wszyscy chętni zostaną losowo przydzieleni do kolejki. W przypadku wykupienia maksymalnych alokacji zaledwie 8000 osób w opcji 1 i 3000 w opcji drugiej otrzyma tokeny, więc trzeba liczyć na sporo szczęścia.

Popularne