. . .

CoinList Karma: zyskuj nagrody za rozwijanie krypto

Wlad   2021-09-07 18:43

Platforma CoinList ogłosiła powstanie zupełnie nowego produktu w ramach swojej działalności. Projekt CoinList Karma ma oferować rewolucyjne podejście do wynagradzania użytkowników. Nagrody mają być wypłacane za „dobre uczynki”, czyli podobnie, jak w filozofii Wschodu – „karma wraca”.

yin yang

Prywatne konto w ramach projektu CoinList Karma ma być odzwierciedleniem wkładu użytkowników w rozwój sieci w ramach CoinList. Im większe zaangażowanie, tym wyższy wskaźnik Karmy, a co za tym idzie, lepsze nagrody. Platforma ma polegać przede wszystkim na gromadzeniu karmy, która symbolizuje tutaj program lojalnościowy.

Wszelkie działania o wartości dodanej będą wynagradzane, a im więcej dobrej Karmy zgromadzi użytkownik, tym lepsze nagrody ma otrzymać. Choć kwestia nagradzania jest jeszcze opracowywana, już teraz można odblokowywać specjalne odznaki oraz dostęp do Priority Queue w ramach CoinList.

Priority Queue (Kolejka Priorytetowa) pozwala na szybszy dostęp do sprzedaży tokenów w ramach platformy. Jest to część działalności giełdy, do której dostęp uzyskuje się na zaproszenie.

W jaki sposób będzie można zdobywać Karmę w ramach tego projektu? Twórcy podzielili się kilkoma sposobami na wykonywanie „dobrych uczynków”:

  • Staking na platformie CoinList.Handlowanie przy pomocy CoinList.co, CoinList Pro, aplikacji mobilnej CoinList lub usług OTC.
  • Wybijanie tokenów WBTC, TBTC oraz EFIL.
  • Stały udział w sprzedaży tokenów.
  • Udział w eksperymentalnych ofertach, jak NuCypher WorkLock, Oasis ROSE Garden czy EGL Genesis.
  • Branie lub udzielanie pożyczek na CoinList.
  • Udział w programach walidacyjnych lub kopania tokenów.
  • Przesyłanie projektów w ramach CoinList hackathon.

Zdobywana przez użytkowników Karma nie jest statyczna. W praktyce oznacza to, iż wartości punktów gromadzonych przez uczestników akcji są zmienne. Im większy wkład w rozwój ekosystemu, tym więcej Karmy można zgromadzić za poszczególne akcje.

Projekt CoinList Karma jest obecnie w fazie rozwoju. Jego twórcy zastrzegają, że kolejne nagrody są aktualnie opracowywane i powinny niedługo pojawić się w ofercie programu.

Popularne