. . .
CoinGecko

CoinGecko

Dostawca danych

CoinGecko to firma dostarczająca dane na temat między innymi cen, kapitalizacji, obrotu i statystyk kryptowalut. Serwis internetowy, tworzony przez specjalistów CoinGecko, to jeden z największych na świecie agregatów wiedzy na temat walut cyfrowych.

Obecnie profesjonalny zespół analityków śledzi ponad 7200 tokenów i więcej niż 400 giełd kryptowalut. Eksperci CoinGecko dostrzegają, jakim problemem może być podejmowanie decyzji odnośnie kupna i sprzedaży kryptowalut. Tym bardziej że wirtualnych monet jest na rynku coraz więcej. Ekipa CoinGecko zauważa, że nie ma odpowiedniego ilościowego sposobu mierzenia wartości danej waluty.

Działalność ekspertów finansowych CoinGecko sprowadza się do bieżącej analizy szerokiego rynku kryptowalut. Firma wyciąga wnioski nie tylko na podstawie bieżącej sytuacji na giełdach, choć śledzenie cen, wolumenów i kapitalizacji rynkowej również uważa za konieczne. Oprócz tego, CoinGecko stale sonduje rozwój społeczności kryptowalutowej, obserwuje zmiany w rozwoju kodów open source, a także przygląda się aktualnym wydarzeniom ze świata krypto.

Nadrzędny cel, jaki przyświeca zespołowi CoinGecko to rozwój świadomości inwestorów na temat podstawowych czynników, które napędzają rynek. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów, każdy inwestor może zapewnić sobie o wiele wyższe zyski na swoich transakcjach.

Popularne