. . .
Coinbase Wallet

Coinbase Wallet

Portfel mobilny

Coinbase Wallet jest samodzielną aplikacją, która pozwala użytkownikom na przechowywanie oraz zarządzanie posiadanymi kryptowalutami. Dzięki niej można korzystać z zdecentralizowanej sieci. Portfel jest dostępny na urządzenia z systemem android, iOS, oraz w formie rozszerzenia do przeglądarki.

Warto podkreślić, iż nie trzeba posiadać konta Coinbase, aby korzystać z aplikacji Coinbase Wallet. Portfel kryptowalut pomaga użytkownikom zarządzać własnymi kluczami prywatnymi. Pozwala także przechowywać aktywa bezpośrednio na urządzeniach, a nie w scentralizowanym brokerze lub na giełdzie. 

Portfel Coinbase

Coinbase Wallet jest produktem w pełni kontrolowanym przez użytkownika, co daje wyłącznie jemu dostęp do własnego konta. Firma Coinbase podkreśla, że nigdy nie będzie miała dostępu do środków swoich klientów. W praktyce oznacza to, że firma nie może przenieść środków za użytkownika, nawet jeśli straci on dostęp do frazy odzyskiwania.

Przesyłanie tokenów ERC-20 wiąże się z koniecznością posiadania Ethereum (ETH) w portfelu Coinbase Wallet.

Wszystkie transakcje Coinbase Wallet są przetwarzane w łańcuchu bloków. W przypadku wysłania środków na nieprawidłowy adres, usługodawca nie będzie w stanie odzyskać środków.

Producent
Popularne