. . .
Block.one

Block.one

Oprogramowanie blockchain

Block.one to przedsiębiorstwo, które zajmuje się pracą nad rozwiązaniami w zakresie oprogramowania zbudowanego na łańcuchu bloków. Firma dostarcza użytkownikom nowoczesne technologie i produkty, które pozwalają im na bezproblemowe przejście do świata zdecentralizowanych płatności. Celem Block.one jest tworzenie oprogramowania dla zaufanych transakcji, przejrzystości w systemach, a także wydajności w ramach produktów finansowych.

Wśród najciekawszych rozwiązań firmy block.one warto podkreślić projekt EOSIO. Ten blockchain powstał w celu facylitacji wydajnych i skalowalnych zdecentralizowanych aplikacji DApp. U swoich podstaw opiera się na technologii, której działalnie można porównać do ekosystemu Ethereum. Blockchain EOSIO jest skierowany do deweloperów, którzy zajmują się programowaniem smart kontraktów. Twórcy otrzymują dostęp do rozbudowanej platformy, która naszpikowana jest dodatkami, ułatwiającymi im pracę. EOSIO pozwala na łatwą i bezproblemową integrację nowopowstałych aplikacji z blockchainem.

W ramach projektu EOSIO, twórcy Block.one zbudowali platformę Voice. Jest to projekt społecznościowy, który dopuszcza do głosu tylko prawdziwych ludzi, a nie boty. Platforma ta ma na celu promowanie projektów NFT, wspierając jednocześnie przyszłość sztuki cyfrowej w sieci.

Firma Block.one wspiera również inwestycje poprzez swoją platformę EOS VC. Obecnie w portfolio grupy jest ponad 70 inwestycji oraz więcej niż 30 przyznanych grantów. Jest to kolejny krok, jaki podejmuje przedsiębiorstwo, w celu rozwoju swojego projektu EOSIO.

Wspierane kryptowaluty
Popularne