. . .
Blockchain.com

Blockchain.com

Giełda & Portfel & Analiza

Firma Blockchain, Inc. stworzyła jedną z największych na świecie platform poświęconych kryptowalutom. Wśród jej rozbudowanej oferty można znaleźć między innymi profesjonalny portfel kryptowalut. Funkcja ta stale zdobywa na popularności wśród inwestorów, a zaufało jej już ponad 67 milionów użytkowników. Korzystanie z portfela Blockchain charakteryzuje się niskimi prowizjami i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Działalność Blockchain to również profesjonalna giełda kryptowalut, którą wyróżnia szybkość, niezawodność i płynność. Najwyższej klasy szyfrowanie pozwala na bezpieczne kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów. Jeżeli chodzi o wymianę kryptowalut, obecnie do dyspozycji użytkowników jest 38 par.

Blockchain, Inc. jest również firmą analityczną, która wspiera swoich użytkowników w podejmowaniu właściwych decyzji. Jak nazwa platformy wskazuje, analizy opierają się na przeglądaniu i wyciąganiu wniosków z łańcuchów bloków. W ramach swojej działalności analitycznej, prócz najpopularniejszych informacji, Blockchain oferuje również:

  • Statystyki dotyczące kryptowalut. Wykresy dotyczące całkowitej liczby wydobytych Bitcoinów, średnich kursów giełdowych czy wolumenu obrotu.

  • Szczegóły na temat bloków. Wykresy na temat wszystkich najważniejszych danych, które dotyczą łańcuchów bloków.

  • Informacje o kopaniu BTC. Zbiór wykresów i statystyk, które szczególnie zainteresują wszystkich górników Bitcoina.

  • Dane o aktywności sieciowej. Wykresy dotyczące wskaźników transakcji i wielkości mempooli, a także przewidywania aktywności sieciowej w przyszłości.

  • Statystyki dotyczące portfeli. Wykres, który pozwala śledzić liczbę nowo powstających unikalnych portfeli kryptowalut.

  • Sygnały rynkowe. Stabilne modele analiz rynkowych w postaci wykresów, na podstawie których tworzyć można najbardziej aktualne sygnały tradingowe.

Wspierane kryptowaluty
Zespół
Peter Smith
Współzałożyciel & CEO Blockchain.com
Nicolas Cary
Współzałożyciel Blockchain.com & SkysTheLimit.org
Popularne