. . .
Bittrex Global

Bittrex Global

Giełda kryptowalut

Platforma Bittrex została w 2014 roku założona przez trzech inżynierów, zajmujących się sprawami cyberbezpieczeństwa. Ich firma jest jednym z najważniejszych graczy w ramach blockchainowej rewolucji. Bittrex zapewnia błyskawiczną realizację transakcji, niezawodny portfel kryptowalut, a także wiodące w branży kryptowalutowej zabezpieczenia. Cel Bittrex to rozwój branży poprzez wsparcie dla innowacji, inkubowanie nowych technologii i napędzanie transformacji na płatności monetami cyfrowymi.

Bittrex zapewnia dostęp do najważniejszych rynków kryptowalut. W ramach platformy użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 500 rynków. Usługa ta ma zasięg globalny, oferując jednocześnie wsparcie dla wszystkich inwestorów. Użyte przez Bittrex technologie wyróżniają się najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Platforma zapewnia szybkie i bezproblemowe handlowanie kryptowalutami.

Najważniejsze zalety giełdy Bittrex:

  • Szybkie wpłaty i wypłaty. Bittrex zautomatyzował funkcje swojej platformy dotyczące monitorowania, co przekłada się na możliwość szybszych transakcji.

  • Niestandardowy silnik handlowy. Został od zaprojektowany tak, by był w pełni skalowalny i zapewniał realizację zleceń w czasie rzeczywistym. Obsługuje także giełdy zewnętrzne i handel przy pomocy rozbudowanych API.

  • Rozbudowana oferta giełdowa. Platforma zapewnia stały dostęp do ponad 500 rynków kryptowalut z możliwością szybkiego zakupu i sprzedaży BTC i innych walut.

Wspierane kryptowaluty
Popularne