. . .
Bithumb

Bithumb

Giełda kryptowalut

Bithumb to koreańska giełda kryptowalut, która swoją działalność rozpoczęła w 2014 roku. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej wpływowa giełda w Korei Południowej, choć usługi Bithumb dostępne są również poza granicami tego azjatyckiego kraju. Na dzień dzisiejszy liczba aktywnych użytkowników giełdy przekracza 8 milionów. Ponad milion klientów używa na co dzień aplikacji mobilnej Bithumb.

Koreańska firma Bithumb działa legalnie i oprócz giełdy kryptowalut oferuje swoim klientów również inne nowoczesne rozwiązania. W ofercie firmy znaleźć można opcje dla pożyczkobiorców, a także usługi płatnicze przy użyciu kryptowalut. Sama giełda z kolei posiada możliwość podłączenia do niej zautomatyzowanego bota. Za pomocą dedykowanej aplikacji możesz zlecić machinalne sprzedawanie i kupowanie kryptowalut w najlepszych warunkach cenowych.

Cechy Bithumb, które warto znać:

  • Won południowokoreański. Waluta narodowa Korei Południowej stanowi tutaj punkt odniesienia krypto do fiat.

  • Kupony prowizyjne. W ramach programu lojalnościowego, giełda Bithumb udostępnia klientom kupony zmniejszające prowizję transakcyjną.

  • Pożyczki aktywów wirtualnych. Użytkownicy mogą dokonywać pożyczek Bitcoin i Ethererum.

  • BithumbCash. Usługa wspierająca płatności elektroniczne przy użyciu kryptowalut, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Uwaga: działa tylko w Korei Płd.

  • Hasła OTP. Dodatkowe zabezpieczenie konta w Bithumb, polegające na użyciu haseł jednorazowych, zmienianych po każdym użyciu.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne