. . .

Binance Labs inwestuje w CAKE

Rafał avatar
Rafał   2022-06-06 13:12

Binance Labs, czyli odłam największej giełdy kryptowalut na świcie zajmujący się inwestycjami poinformował o zakupie tokenów giełdy PancakeSwap - CAKE.

inwestycje

PancakeSwap to zdecentralizowana giełda działająca na BNB Chain, która w ciągu dwóch lat wyrosła nie tylko na największą aplikację w swojej sieci, ale i na największą na rynku z ponad 400 tys. użytkowników dziennie.

Inwestycja Binance Labs zapowiedziana w poniedziałek jest częścią ich misji, której celem jest "ułatwienie kolejnej fali globalnego przyjęcia blockchain poprzez zapewnienie rozwoju technologii, wsparcia marketingowego i społecznościowego oraz rozwiązań korporacyjnych do transformacji Web3".

Szef Binance Labs, Bill Qian powiedział:

PancakeSwap przewodził rozwojowi i masowej adopcji BNB Chain. Biorąc pod uwagę, że PancakeSwap jest najczęściej używanym projektem dApp i DeFi z najwyższym TVL w łańcuchu BNB, nadal będziemy zapewniać silne wsparcie dla tego projektu.

Natywną walutą BNB Chain jest Binance Coin, a sam łańcuch jest jednym z największych pod niemal każdym względem z ponad 163 milionami adresów.

Popularne