. . .
Badger DAO logo

Badger DAO

BADGER
16,13 +0,02%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
321 068 090
Wolumen
26 566 232
Ilość w obiegu
19 930 670
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Badger DAO jest zdecentralizowaną autonomiczną organizacją (DAO), która służy celowi budowania produktów oraz infrastruktury potrzebnej do wsparcia Bitcoina w roli zabezpieczenia w innych blockchainach. Strategia Badger DAO polega na wprowadzeniu Bitcoina do świata zdecentralizowanych finansów.

Zespół deweloperów zaprojektował system Badger DAO jako kompletny ekosystem, w ramach którego projekty ze środowiska DeFi mogą współpracować przy tworzeniu nowych projektów. Usługa umożliwia różnym programistom na urzeczywistnienie swoich motywacji w świecie zdecentralizowanego zarządzania aktywami. 

Badger DAO podejmuje decyzje odnośnie nowych produktów. Zapewnia również sprawiedliwą dystrybucję natywnego tokenu $BADGER dla wszystkich uczestników tworzących nowe projekty. 

Pierwszym udanym i nadal działającym projektem Badger jest SETT. Usługa ta ma za zadanie działać jak zautomatyzowany agregator DeFi. Wpłacanie depozytów w postaci Bitcoina w roli tokena ma na celu generowanie dodatkowych zysków dzięki automatycznym strategiom. 
Drugi projekt Badger DAO nosi nazwę DIGG i jest to token powiązany z ceną Bitcoina, który zmienia swoją podaż w zależności od zmiany ceny BTC.

Giełdy
Popularne