. . .
Allnodes

Allnodes

Staking & Hosting Masternodes

Allnodes to firma, która jest ciekawym wyborem dla projektów blockchain i inwestycji w kryptowaluty. Usługi tej firmy opierają się na stakingu, który stanowi trzon działalności Allnodes. 

Poprzez współpracę z usługodawcą, klienci wchodzą w świat wspólnego wyznawania tych samych wartości. Dzieje się tak, ponieważ strategia Allnodes polega na budowaniu silnych relacji ze współpracownikami. Poprzez tworzenie społeczności prawdziwie zjednoczonej wokół kryptowalut, firma chce realnie wpływać na rozbudowywanie branży finansowej.

Oferta Allnodes to nie tylko staking, ale również hosting masternodes. Usługa działa w oparciu o wybór konkretnej kryptowaluty, jej zabezpieczenia finansowego, a następnie utworzenia hostingu. Ceny zaczynają się od 2 USD na miesiąc.

W temacie stakingu, Allnodes próbuje przekonać do siebie klientów bardzo niską (również zerową) prowizją od transakcji. Na chwilę obecną firma oferuje staking w ramach podanych platform: Ethereum 2.0, Cardano, Cosmos, PIVX, Nebulas.

Allnodes oferuje swoim klientom pełne wsparcie zarówno w obrębie hostingu, jak i stakingu. Serwis działa w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Bez ukrytych kosztów i dziwnych zasad. W celu poprawnego działania konta jedyne, co potrzebne jest usłudze, to adres portfela. Kryptowaluty pozostają w portfelach klientów, bowiem nie ma konieczności przesyłania ich na konto usługodawcy.

Wspierane kryptowaluty
Popularne